Banabilet.com doğrudan bilet tedarikçisi olmayıp alıcı ile satıcıları veya organizatörleri buluşturan bir platformdur.

Hakkımızda

Hakkımızda

Biz kimiz?

Ticket Leader Ltd olarak spor, konser, sahne başta olmak üzere onlarca kategoriden binlerce etkinliği banabilet.com çatısı altında barındıran bir bilet paylaşım platformudur.

Orda olmak gibisi yok.

Güçlü ışıkların altında takımınızın yanında veya en sevdiğiniz sanatçıya bir koltuk uzaklıkta, siz nerede olmak istiyorsanız sizi  oraya daha kolay ve daha sık götürmeye kararlıyız.

Anı yaşamanın en değerlisi olduğunu düşünüyoruz. 

Bu yüzden kullanıcılarımıza en güzel anlarından en değerli anılarını oluşturabilecekleri bir köprü olmayı hedefliyoruz.

Paylaşım ekonomisi oluşturmak en büyük hedefimiz.

Banabilet olarak gidemediğiniz etkinlik biletlerini ücretli veya ücretsiz satışa sunmanıza imkan tanırız. Böylelikle koltuğunuzun boş kalmasını engelleyerek sizin için daha uygun bir zamanda başka bir etkinlik için bütçenizi değerlendirmenize olanak tanırız.

Paylaşılan deneyimlerin insanları birbirine bağlama gücüne inanıyoruz. 

Paylaştığınız etkinliklerin sizin için ne anlam ifade ettiğini biliyoruz. Banabilet ile etkinlik oluşturmak ve satış süreçlerini yönetmenin dışında pazarlama ve operasyonel faliyetlerinizde de yanınızdayız.

Her geçen gün daha iyi olmak için çabalıyoruz.

Benzer pazarlama stratejileriyle yürüttüğümüz projelerden edindiğimiz bilgiler ile her geçen gün bir adım daha ileriye gitmek için çabalıyoruz. Etkinlik dünyasındaki gelişmeleri yakından takip ediyoruz. Siz değerli müşterilerimiz için en güzel deneyimi sunma noktasinda kararlıyız. İleriye gitmezsek geriye gideceğimizin bilincindeyiz ve sizler için 7/24 calışıyoruz.