Banabilet.com doğrudan bilet tedarikçisi olmayıp alıcı ile satıcıları veya organizatörleri buluşturan bir platformdur.
Trabzonspor - Başakşehir
Medical Park Stadyumu, TRABZON
28 Şubat 2024 17:30

Trabzonspor - Başakşehir

Medical Park Stadyumu, TRABZON
28 Şubat 2024
17:30
Bilet Başına 4.000,00 TRY
Bilet Başına 2.500,00 TRY
Bilet Başına 2.500,00 TRY
Bilet Başına 2.500,00 TRY
Bilet Başına 1.400,00 TRY
Bilet Başına 1.400,00 TRY
Bilet Başına 1.000,00 TRY

Trabzonspor – Başakşehir Karşılaşması

Trabzonspor – Başakşehir karşılaşması taraftarlar arasında büyük bir heyecan yaratmaktadır. Her iki takım da büyük bir taraftar kitlesine sahip olmasıyla bilinir. Yeni sezonda oynanacak maçlar, futbolseverler için merakla beklenmektedir. 2019 -2020 sezonunda Süper Lig şampiyonu olan Başakşehir,  önemli rakiplerinden Trabzonspor yeni sezonda yine karşı karşıya gelecek.

Trabzonspor - Başakşehir maç biletini satın almak ve maç heyecanını yerinde yaşamak istiyorsanız platformumuz üzerindeki bilet al hizmetimizden yararlanarak futbol maçı bileti satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Avantajlı bilet fiyatları sunan, güvenilir bilet satış platformumuz, bu konuda beklentilerinizi karşılamak için en iyi hizmeti vermektedir.

Trabzonspor – Başakşehir Karşılaşması Nerede Gerçekleşecek?

Yeni sezonda Trabzonspor-Başakşehir karşılaşması, bordo-mavili takımın ev sahipliğini yaptığı Şenol Güneş Spor Kompleksi’nde gerçekleşecek.

Futbol biletlerini satın almak için platformumuz, size kolaylık sağlar. Kullanıcı dostu ara yüzü sayesinde istediğiniz maça kolayca erişebilir ve uygun kategori ve koltuk seçeneklerini görebilirsiniz. Maç biletlerinizi birkaç basit adımda satın alabilir ve güvenle maça hazırlık yapabilirsiniz.

Trabzonspor- Başakşehir Bilet Fiyatları

Trabzonspor- Başakşehir bilet fiyatları hakkında detaylı bilgi almak ve kolayca en uygun fiyatlarla nasıl satın alabileceğinizi öğrenmek istiyorsanız platformumuz üzerinden tüm futbol karşılaşma bilgilerine ulaşabilirsiniz. Tribün atmosferinde en heyecanlı maç keyfi deneyimi ve kıyasıya mücadele maçını yakından seyretmek için uygun fiyatlarla maç biletinizi şimdiden satın alabilirsiniz.

Üstelik tüm bu işlemleri yaparken, güvenli ödeme yöntemleri ve kişisel bilgilerin gizliliği konusunda endişelenmenize gerek kalmadan maç biletinizi satın alabilirsiniz. Ayrıca, hızlı işlem süreçleriyle zaman kaybetmeden biletlerinizi temin edebilirsiniz.

Trabzonspor Kombine Fiyatları

Trabzonspor kombine fiyatları bordo-mavili takımın yeni sezonda Şenol Güneş Spor Kompleksi Stadyumu’nda yapacağı maçları için kombine bilet satın almak istiyorsanız en uygun fiyatlarla platformumuz üzerinden yapabilirsiniz. Kombine fiyatları da takımlara göre değişmektedir. Maçı evde izlemek yerine stadyumdan keyif alarak izlemek için satın alacağın biletle, sevdiğin futbol yıldızlarını canlı olarak stadyum atmosferinde izleyebilirsiniz.

Takımınızın maçını stadyumda izlemek, unutulmaz bir deneyim sunar. Tribünlerde yerinizi alarak, takımınıza olan sevginizi ve destekleyici enerjinizi doğrudan gösterebilirsiniz.

BATI / WEST GÜNEY / SOUTH DOĞU / EAST KUZEY / NORTH BASIN PROTOKOL B C D E F G A H J D J C E I K A B F G H L A B C D E F G H I J K L A1 B1 C1 D1 E1 H1 I1 J1 K1 L1 F G J1 I1 I2 PLATINUM C PLATINUM A SILVER B SILVER A GOLD B GOLD A PLATINUM B banabilet